Makyaj

Cadılar Bayramı Makyajı, En Kolay 4 Makyaj 2022

Cadılar bayramı makyaj, makyajınızı denemekten korkmayın. İşte farklı görünümlerin nasıl oluşturulacağına dair bazı kolay ipuçları: vampir makyajı, örümcek gözleri ve daha fazlası! İşte ihtiyacınız olan malzemelere bir göz atın. Cadılar Bayramı gecesi için makyaj fikirleri sonsuzdur! Kolay cadılar bayramı makyajı renklerini deneyerek ürkütücü veya gotik bir görünüm yaratabilirsiniz. Makyajınızla ne yapacağınızdan emin değilseniz, makyajı nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için YouTube eğitimlerini de izleyebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Malzemeler

Harika bir Cadılar Bayramı makyaj görünümü oluşturmak için ihtiyacınız olan birkaç temel malzeme var. Çok çeşitli efektler oluşturmak için yapıştırıcı, sıvı lateks veya Spirit Gum kullanabilirsiniz. Ancak her zaman potansiyel tehlikelerin farkında olmalısınız – lateks buharları gözlerinizi yakabilir. Bunu önlemek için yüzünüze sıvı lateks uygulamadan önce havalandırmayı kullanın. Ayrıca yerel eczanenizden uygun fiyata sıvı lateks satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı makyajınızı oluştururken ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Profesyonelce uygulanan makyaj sizi korkutucu, gotik veya gotik gösterebilir. Kaliteli bir fondöten, göz farı ve dudak parlatıcısı seçtiğinizden emin olun. Profesyonel yüz boyalarını da düşünmelisiniz. Make Up For Ever Flash Renk paleti bu amaç için mükemmel bir seçimdir. Uzun ömürlü ve ultra pigmentlidir. Mükemmel Cadılar Bayramı makyajı üzerinizde doğal görünecek ve sizi fazla zorlamayacaktır.

Hızlı bir peri görünümü arıyorsanız, yeşil makyajı deneyin! YouTube fenomeni Nyma Tang, hızlı bir peri görünümü oluşturmak için yeşil makyaj kullanıyor. Yeşil makyajınız yoksa, yeşil bir peri görünümü oluşturmak için biraz sahte çim satın almayı düşünün. Ayrıca daha pahalı özel efekt makyajlarından bazılarını deneyebilirsiniz. Mağazalarda bulamazsanız kendiniz de yapabilirsiniz. Ayrıca karanlıkta parlayan eyeliner veya body slime da satın alabilirsiniz.

Cadılar Bayramı Makyajı, En Kolay 4 Makyaj 2022

Cadılar Bayramı Makyajı Nasıl Yapılır

Cadılar Bayramı makyajının nasıl yapılacağına dair ipuçları arıyorsanız Twiggy tüm zamanların en ikonik moda ikonlarından biri. Çarpıcı makyajını yeniden oluşturmak da kolaydır. Sadece beyaz göz farı ile gözlerinizi vurgulayarak başlayın (Kiko Cosmetics mükemmel mat beyaz süt yapar). Ardından, göz kapağınızın kıvrımına abartılı bir kanat çizmek için siyah bir göz kalemi kullanın. Son olarak, çıplak bir rujla görünümü tamamlayın.

Gerçekten yaratıcı olmak istiyorsanız, Voodoo Doll makyajını deneyebilirsiniz. Bu zor bir görünüm, ancak bunu hiçbir zaman başaramazsınız. Pim gibi görünmesi için biraz sabra ve ağız için iplik ve hamura batırılmış q-uçları gibi bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Son olarak, biraz daha maceralı bir şey denemek isterseniz, kendi Cadılar Bayramı boynuzlarınızı yapmayı düşünün.

Pennywise, Stephen King filmi “IT”deki kötü şöhretli, şekil değiştiren bir canavardır ve makyaj dolabınızdaki makyaj ürünlerini kullanarak onun görünümünü yeniden yaratabilirsiniz. Daha gerçekçi bir görünüm için, Princess Di’nin şeftali yanaklarını yeniden oluşturmak için krem ​​allık kullanmayı deneyin. Ayrıca kendi koleksiyonunuzdan makyajı ve Prince De Guzman Transformations’dan bir öğretici kullanabilirsiniz. Çocuğunuz gözlerini kapatmadan önce sabitleyici spreyi uyguladığınızdan emin olun.

Cadılar Bayramı Makyajı, En Kolay 4 Makyaj 2022

Vampir Makyajı

Bazı kolay adımlarla Cadılar Bayramı için ürkütücü bir vampir görünümü yaratabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, yüzünüzde ve göğsünüzde fondöten kullanmanız gerekecek. Oyuk bir görünüm oluşturmak için yüzünüze elmacık kemiklerinizin ve çene hattınızın altına açık gri bir gölge uygulayın. Vampir dişlerini çizmek için makyaj süngeri de kullanabilirsiniz. İnce, dişsiz bir çeneniz varsa, çenenize gerçekçi bir görünüm kazandırmak için sahne kanı uygulayabilirsiniz. Ayrıca sahte kan ve dişlerle vampir benzeri bir görünüm de ekleyebilirsiniz.

Gözler için, kanatlı bir görünüm oluşturmak için kırmızı bir gölge gölgesi kullanılabilir. Ardından, görünümünüzü tamamlamak için siyah bir elbise ve çivili bir gerdanlık ile eşleştirebilirsiniz. Yüzünüzün geri kalanı için daha gösterişli bir kostüm partisi için parlak renkleri tercih edebilirsiniz. Ya da tatlı bir görünüm için, romantik bir vampir görünümü için uzun takma kirpiklere sahip koyu renkli kanatlı bir astar kullanın.

Kostümünüzü seçtikten sonra makyajınızı yapmanız gerekecek. Bazı insanlar zombi benzeri bir görünümü tercih ederken, daha çekici bir görünüm hem yetişkinler hem de gençler için daha kabul edilebilir bir seçenektir. Cadılar Bayramı için bir vampir olarak makyaj yapacaksanız, uygun şekilde giyinmeniz önemlidir. Bir vampir herhangi bir kostüm partisine veya Cadılar Bayramı partisine katılabilir, ancak fark edilmemek için uygun kıyafet ve aksesuarları giydiğinizden emin olmalısınız.

Cadılar Bayramı Makyajı, En Kolay 4 Makyaj 2022

Örümcek Gözler

İster arkadaşlarınızı korkutmak ister onlara bağırmak isteyin, Örümcek gözleri ürkütücü bir görünüm sağlar. Sade bir makyaj ve siyah beyaz bir örümcek kostümü ile ürkütücü bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha fazla etki için siyah beyaz bir taç ve taç ile giyin. Veya boynunuza örümcekler çizin. Örümcekler, özellikle ürkütücü bir görünüm gerektiren bir kostüm giyiyorsanız, Cadılar Bayramı için mükemmel makyajdır.

Örümcek gözü yapmanın ilk adımı göz kapaklarınıza siyah göz farı sürerek görünümü oluşturmaktır. Ayrıca koyu gri bir göz farı da uygulayabilirsiniz. Daha yoğun bir görünüm istiyorsanız alt kirpik çizginize siyah bir eyeliner kalemi ekleyebilir ve bir gözün üstünde abartılı bir kaş oluşturabilirsiniz.

Daha da ürkütücü bir Cadılar Bayramı makyajı görünümü için siyah bir göz farı, mor bir dudak gölgesi ve ışıltılı bir dekoratif örümcek kullanın. Ekstra korkutucu görünmek istiyorsanız, ürkütücü hortlak bir yetenek için kirpiklerinize biraz parıltı ekleyin. Örümcek gözlerini yapmak kolaydır, ancak su geçirmez bir makyaj temizleyicisine ihtiyacınız olacak. Tüm gün makyaj yapmak istemiyorsanız, Halloween göz makyajınızın kullanım süresini uzatan Fix It Forget It Ayar Spreyi kullanın. Ayrıca parlamadan ve nemden kurtulmanızı sağlar.

American Horror Story Rahibe Makyajı

Mükemmel Halloween maskesini arıyorsanız, bir sonraki kostüm partiniz için American Horror Story Rahibe Makyajını giymek isteyeceksiniz. Bu Cadılar Bayramı maskesi, Emmy ödüllü televizyon dizisinin 2. Sezonunun kapağından ilham almıştır. Rahibe kostümü siyah bir baş örtüsü ve gözlerinde kan gözyaşları içerir. En otantik görünüme sahip olmak istiyorsanız, gerçek kandan yapılmış siyah kanlı Rahibe maskesini takmalısınız!

Bir Amerikan Korku Hikayesi Rahibe Kostümü, bir araya getirmesi kolay bir kostümdür. Bu Cadılar Bayramı, şovdaki bir rahibe kadar korkutucu ol. Bu kostümü giymek için beyaz bir elbise ve beyaz bir makyaja ihtiyacınız olacak. Görünümünüzü tamamlamak için siyah göz kalemi ve siyah dumanlı rimel kullandığınızdan emin olun. Ayaklarınız için bir çift beyaz tayt veya balerin ayakkabısına ihtiyacınız olacak.

Mükemmel bir rahibe kostümü arıyorsanız, popüler TV şovundan başka bir yere bakmayın. Gösteriden kendi yüzünüzü kolayca rahibeye çevirebilirsiniz! Mükemmel bir Cadılar Bayramı görünümü oluşturmak için American Horror Story Rahibe Makyajını bile kullanabilirsiniz! Gösterinin beş sezonu var ve daha fazlası yolda. Harika bir Halloween kostüm fikri arıyorsanız, aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz. Kostümünüzü yaparken kalın bir Alman aksanı kullanmayı unutmayın!


İskelet Makyajı

Makyaj, Cadılar Bayramı kostümlerinizi daha korkutucu hale getirebilir. Gerçekçi bir ölümsüz görünüm için iskelet makyajı yapmayı deneyin. Bu Halloween makyajının uygulanması kolaydır ve bir saatten kısa sürede tamamlanabilir. Başlamadan önce cildinizin temiz ve kuru olduğundan emin olun. Kaşlarınızı düzeltmek için bir yapıştırıcı kullanarak başlayın. Ardından saçın çıkış yönüne doğru ovalayın. Alerjik reaksiyonlara yatkınsanız, önce bir cilt yama testi yaptığınızdan emin olun. Bunu yaptıktan sonra, yapıştırıcıyı yarı saydam tozla sabitleyin.

Temel bir iskelet makyajı için sıvı göz kalemi, dumanlı bir vampir gözü ve biraz şekillendirmeye ihtiyacınız olacak. Ayrıca makyajınızın cildinize daha iyi yapışmasına yardımcı olacak bazı astar uygulamak isteyebilirsiniz. Makyaj, cildinize düzgün bir şekilde yapıştığında da yüzünüzde daha uzun süre kalır. Otantik bir iskelet görünümü için YouTuber Wowval’in öğreticisini izleyin.

Dişleriniz için siyah bir sıvı astar kullanın. Ağzınızın ortasından başlayın ve ardından yavaşça dışa doğru çalışın. Dudaklarınızı dişlerinize bağlayan küçük üçgenler çizerek onlara daha fazla boyut kazandırın. Yanaklarınızı ve saç çizginizi doldurmak için siyah yüz boyasını da kullanabilirsiniz. Bu dağınık görünüm, boyalı bir yüze göre daha gerçekçi bir görünüm sağlar, bu nedenle makyajı sabitlemek için yarı saydam bir pudra kullandığınızdan emin olun.

Makyaj kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Makyaja Yeni Başlayanlar Ne Almalı 2022 makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu