Güzellik

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Güneş Kremi

La Roche Posay Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

La Roche Posay güneş kremi serisi, eski güneş koruyucuları olarak “% 100 mineral UV filtreleri içerir. Akne tercih ve ısıya duyarlı ciltler için de harikadırlar. Ama ne kadar etkililer? Bu incelemeyi okuyarak. Sizin için en iyi yardımcı olmak için farklı formüller testi.

Dermatologlar hastalarına La Roche-Posay‘ı önermektedir. La Roche-Posay cilt bakım ürünlerini, doğal olarak selenyum zengin termal sulardan elde yetiştirmeyi içerir. Şirketin termal merkezi aynı Avrupa’nın ilk dermatolojiden biridir. Ve kötü çoğu Fransa’da üretildiğinden, kendini iyi cilt ve etik üretimle ilgili adamıştır. neden neden kendin denemiyorsun?

La Roche Posay Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

La Roche Posay en iyi renkli güneş kremi güneşlenmeden 30 dakika önce sürmelisiniz.
-Denize, havuza veya güneşe çok fazla maruz kalındığında kremi 2 saatte bir yenilemeniz gerekir.
-Güneşin en tepede olduğu öğle saatlerinde güneşten kaçınmalısınız.
– Yüzünüzde kullandığınız güneş kremi cilt tipinize uygun olmalıdır.
-Vücudunuz için kullanacağınız güneş kremini sprey şeklinde seçebilirsiniz. Böylece gün içinde daha rahat kullanabilirsiniz.

Solante Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Solante güneş kreminin bir diğer özelliği de beyaz bir döküm olmaması ve çabuk emilmesidir. Bu formülde kullanılan dört kimyasal güneş koruyucu bileşen, oktokrilen, homosalat ve avobenzondur. Yüzünüzde görünmez, yağsız bir film oluşturarak cildinizi UV ışınlarından korurlar. Bu film oksijenin geçmesine izin verir ancak suyun buharlaşmasını engeller.

Anthelios UV Correct SPF 70 günlük yaşlanma karşıtı yüz kremi, hasarın belirtilerini önlemek için tasarlanmıştır. Formül ayrıca yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur ve cildi serbest radikallerden korur. Bu faktörler, Solante güneş kremi ürünlerini cilt bakımı için mükemmel bir seçim haline getirir. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı korur ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Solante Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Solante güneş kremi gözler ve üreme organları hariç tüm vücuda uygulanmaya uygundur. Bu krem ​​temiz, kuru cilde oval hareketlerle uygulanmalıdır. Krem uygulandıktan sonra durulanıp kurutulması gerekmez.
Yürümeden 15 dakika önce Solante güneş kremi sürülür. Krem gün boyunca tekrar uygulanmalıdır. Bu krem ​​2 saat ara ile uygulanmalıdır.
Yüzme, yıkama, kurutma gibi işlemler için krem ​​tekrar sürülmelidir.

Sebamed Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Sebamed güneş kremi, dermatologlar tarafından test edilmiş, zulüm içermeyen bir koruyucu losyondur. Parfüm ve paraben içermez, alkol içermez. Formül, cildin asit mantosunun aynı seviyesi olan 5.5’lik bir pH içerir. Bu, Sebamed Güneş Koruyucu’yu bebeğinizin hassas cildinde bile kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Sebamed Multiprotect Güneş Koruyucu SPF 50, cildinizle güneşin zararlı ışınları arasında bir bariyer oluşturan üçlü koruma formülü içerir. Nemlendirici özellikleri onu fotoğraftan zarar görmüş ciltler için ideal kılar. Yağlı olmayan formülü gözeneklerin tıkanmasını önler ve akneye meyilli ciltler için mükemmeldir. Ayrıca SPF 50’ye sahiptir ve altı saate kadar kuma dayanıklıdır.

Güneşe düzenli olarak maruz kalmak erken yaşlanmaya, cilt kanserine ve renk bozulmasına neden olabilir. Cildi UVA ve UVB ışınlarından korumalıdır. Dünya yüzeyindeki ozon tabakası UVC ışınlarını emer ve cilt kanserinin gelişmesini engeller. Ek olarak, güneşe aşırı maruz kalmak koyu lekelere ve renk bozulmasına neden olabilir. Bu, düzenli kullanımının cildinizin genç tonunu korumanıza yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Missha Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Missha güneş kremi altta yatan bir durumunuz varsa ketoprofen içeren kremlerin kullanımından kaçınılmalıdır. Ketoprofen, genellikle çeşitli semptomlar için reçete edilen nonsteroid antiinflamatuar bir ilaçtır. Steroid olmayan antienflamatuar ilaçlar genellikle güvenli kabul edilirken, güneş ışığına maruz kalma sırasında veya hemen öncesinde kullanılmaları halinde ciddi reaksiyonlara neden olabilirler. Fotoallerjik dermatitin mekanizması tam olarak anlaşılamamıştır, ancak ketoprofenin benzofenon kısmının, ilacın bir ışığa duyarlılaştırıcı olarak hareket etme yeteneğinde önemli bir rol oynadığı görülmektedir. Sonuç olarak, ketoprofen duyarlılığı olan kişiler, Sebamed veya benzofenon içeren başka bir krem kullanmamalıdır.

En iyi renkli güneş kremi bu koruyucunun güvenlik profili genellikle iyidir. Bununla birlikte, Kontakt Dermatit üzerine yakın zamanda yapılan bir araştırma, fotokontakt alerjisi olan kişilerin sayısında bir artış olduğunu bildirdi. Bu çalışmada, ketoprofene duyarlı bireylerin güneşe maruz kaldıklarında foto kontakt dermatit geliştirme olasılıkları önemli ölçüde daha yüksekti. Sonuç olarak, Sebamed dahil bu amaçla kullanılan güneş kremleri, artan fotokontakt dermatit riskleri nedeniyle geri çağrıldı.

Avene Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Avene güneş kremi, tıbbi cilt bakım ürünleri üreten Alman merkezli bir şirkettir. Şirket 1957’de kuruldu ve o zamandan beri 70’den fazla ülkeye ihraç edildi. Şirketin merkezi, Salzig’in Boppard kasabası bölgesinde yer almaktadır. İşte ürün hakkında bilmeniz gerekenler. Aşağıda bu güneş koruyucunun faydalarından bazıları listelenmiştir. Ayrıca komedojenik olmadığını, kokusuz olduğunu ve paraben içermediğini bilmelisiniz.

Güneşin zararlı ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Nazik formülü bebeğinizin kullanması için güvenlidir. Ürünü banyodan sonra bebeğinizin ellerine, ayaklarına ve yüzüne uygulayın. Zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar. Ayrıca cildi nemlendiren E vitamini içerir.

Nivea Güneş Kremi

En İyi Renkli Güneş Kremi Önerileri 2022

Güneş kremleri yaz kış kullanılması gereken cilt bakım ürünleridir. Güneş kremleri cildi güneşin zararlı ışınlarından korur, güneş lekesi oluşumunu engeller, erken yaşlanmayla mücadele eder ve cilt kanserini önler. En popüler güneş kremlerinden biri Nivea güneş kremidir.
Nivea güneş kremini güneşe çıkmadan önce uygulamalısınız. Bu krem ​​cilde uygulandığı anda cildi korur. Gün içerisinde cilt ıslanırsa, kremi sık sık yenilemeye özen göstermelisiniz.

Güzellik kategorisi ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Güncel içeriklerimize Google baz alarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu