Güzellik

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir 2022

HydraFacial cilt bakımı nedir diye merak ediyorsanız okumaya devam edin! Dr. Michael Green ve ZO Skin Center’daki ekibi, sertifikalı HydraFacial uzmanlarıdır. HydraFacial’dan sonra cildiniz hiç olmadığı kadar genç ve parlak görünecektir. Bu devrim niteliğindeki yüz bakımı, sıfır aksama süresi gerektirir ve hemen ardından makyaj uygulayabilirsiniz. En iyi kısım? Kesinti süresi gerektirmez, bu nedenle işi veya akşam planlarınızı atlamanıza gerek yoktur.

Hydrafacial Aşamaları Nelerdir

Hydrafacial Aşamaları Nelerdir prosedürü epidermisi güçlü antioksidanlar, hyaluronik asit ve diğer etkili aktif maddelerle besleyen yenilikçi bir tedavidir. Bu tedavi, gözeneklerinin görünümünü ve gözenek boyutunu küçültmek isteyen herkes için mükemmeldir. Ayda bir veya iki kez yapılabilir ve sadece yarım saat sürer. Cilt tipine bağlı olarak, bu tedavi akne oluşumlarını iyileştirmeye ve gözenek boyutunu küçültmeye yardımcı olabilir.

Cilt bakımına ek olarak, hidrafacial tedaviler saç büyümesine fayda sağlayabilir. Üç aşamalı prosedür olan HydraFacial Keravive, sağlıklı saç büyümesini de teşvik edebilir. Dr. Green HydraFacial Keravive’nin folikülleri tedavi etmek için nasıl çalıştığını açıklıyor. Bu tedavi dolaşımı ve folikülleri uyarır. Kurul onaylı bir dermatolog tarafından yapıldığında daha güçlü saçlara neden olabilir.

HydraFacial tedavisi iki tip lazeri ve mikroiğneleme cihazını birleştirir. Genç, tek tip bir cilt tonu elde etmek için en etkili tıbbi tedavilerden biridir. Ayrıca işlem, hiperpigmentasyon ve yağlı dokuya sahip ciltler için etkilidir. Ve tüm cilt tipleri ve tonlarında çalışır. Ayrıca HydraFacial prosedürü, hiperpigmentasyon ve akne ile de yardımcı olur.

HydraFacial uygulamasından sonra cildinizin daha dolgun ve pürüzsüz göründüğünü fark edeceksiniz. Bu tedavi, hacmi yüzde 70’e kadar artırabilir ve pürüzsüz bir kanvas ile sonuçlanabilir. Düğün veya balo gibi önemli bir olaydan dört ila altı hafta önce prosedürü planlamanız önerilir. Prosedürü kaçırmayı göze alamazsanız, Dr. Green size uygun bir randevu ayarlayacaktır.

Bugün mevcut olan birçok kozmetik prosedür arasında Dr. Green, yüz cilt bakımında uzmanlığa sahiptir. 25 yıl önce NYC’de Botox’u kullanan ilk dermatologlardan biriydi. Bir başka popüler kozmetik prosedür Mikroiğneleme veya Kollajen İndüksiyon Tedavisidir. Prosedür kırışıklıkları ve ince çizgileri iyileştirmeye yardımcı olur. Popüler Microneedling cihazları arasında Vivace, Eclipse MicroPen ve Aquagold ince dokunuş bulunur.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir 2022

Hangi Durumlarda Kullanılır

HydraFacial, insanların cilt problemlerinden muzdarip olmasının ana nedenlerini hedefleyen benzersiz bir tedavidir. Bunlar, düzensiz ton, sivilce ve yaşlanma belirtilerini içerir. Özel cilt tipinize ve endişelerinize bağlı olarak, HydraFacial tedavisi bu koşulların iyileştirilmesine yardımcı olabilir. HydraFacial uygulamanızın ardından evde yeni cilt bakım rutininize devam edebilirsiniz. ZO Skin Center, Dallas kliniğinde HydraFacial bakımları sunmaktan gurur duyar.

HydraFacial, cildinizi temizlemek, pul pul dökmek ve nemlendirmek için en son teknolojiyi kullanan devrim niteliğinde bir prosedürdür. Sonuçlar neredeyse anında. HydraFacial uygulamanızın hemen ardından farkı hissedeceksiniz. ZO Skin Center’da HydraFacial cilt bakımını deneyimlediğinizde, neden bir tane almak için beklediğinizi merak edeceksiniz.

ZO Skin Health ürünleri, serbest radikalleri nötralize ederek ve cildinizi antioksidanlarla besleyerek yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur. Formül ayrıca iltihapla savaşan ve pigmentasyonu azaltan bileşenler içerir. Ürünler ayrıca yatıştırıcı bileşenler içerir ve cildi güneşten korur. ZO Skin Health ürünleri, pigmentasyonu tersine çevirme ve hidrasyonu iyileştirmedeki etkinlikleri nedeniyle övülmüştür. ZO ile diğer ürünler arasındaki farkın ne olduğunu merak ediyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın!

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir 2022

Rutin Cilt Bakımlarından Farkı Nedir

Tedavi, ince çizgileri, renk bozulmasını ve tıkanıklığı azaltan devrim niteliğinde lazer olmayan bir prosedürdür. HydraFacial’ın patentli teknolojisi cilt kızarıklığını, genişlemiş gözenekleri ve yaşlanmayı azaltmaya yardımcı olduğu için ZO sizin için mükemmel bir ortaktır.

ZO Skin Center’da HydraFacial cilt bakımının bir diğer avantajı da diğer tedavilerle kombine edilebilmesidir. Örneğin, bir HydraFacial tedavisini, ciltteki kolajen ve elastin üretimini artıran kolajen güçlendirici bir tedaviyle birleştirebilirsiniz. Ek olarak, kolajen üretimini teşvik etmek ve cildinizi yatıştırmak için kırmızı ışıklı bir LED tedavisini tercih edebilirsiniz.

Dr. Michael Yeşil
HydraFacial, cildinizi canlandırabilen, lekelerin ve ölü cilt hücrelerinin görünümünü azaltan bir tedavidir. Prosedür, cilde botanik içerik sağlamak için gelişmiş vorteks teknolojisini kullanır. Bu bileşenler, güneş ve kirlilik tarafından üretilen serbest radikallerin etkilerine karşı koyar. Dr. Green bu tedavinin neden bu kadar etkili olduğunu açıklıyor.

MGSKINLABS, Dr. Michael Green tarafından geliştirilen bir cilt bakım ürünleri markasıdır. Hydrafacial cilt bakımı, kozmetik dermatolojideki son trenddir ve Dr. Michael Green, prosedürün faydalarını ve risklerini açıklamaktadır. Dr. Green, daha koyu ten rengine sahip hastalar için birinci sınıf dermatoloji uzmanlığı ve en ileri teknolojiyi sunar.

Hydrafacial tedavisindeki hidrojen bazlı bileşenler, Çin tıbbının mucizelerinden türetilmiştir. Prosedür hemen hemen tüm cilt tipleri için uygundur. Tedavi bir saat sürer. Sayısız cilt yumuşatıcı losyon ve tabaka maskesi içerir. Hatta cilt dolgunlaştırıcı faydaları ile bilinen Mucize Suyu kullanır. Prosedür çoğu insan için yeterince naziktir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir 2022

Önerilen Seans Sayısı Nedir

Bu podcast, en yeni ve en etkili hydrafacial ürünlerini içerir. Dr. Green sürecin nasıl işlediğini açıklıyor ve ürünlerinin hastalarına nasıl yardımcı olduğunu paylaşıyor. Bu bölümde mikrobiyomun ciltteki rolünü, cildin çevresel hasarlardan nasıl korunacağını ve daha fazlasını duyuyoruz. Ayrıca güneş kremi, omega 3 yağ asitleri ve C vitamini serumunun önemini de öğreniyoruz.

HydroFacial cilt bakımı, cildin görünümünü iyileştirmek için oldukça etkili bir tedavidir. Dermatoloji endüstrisinde en popüler tedavilerden biridir ve birçok ünlü kişi üzerinde kullanılmıştır. Dr. Green’in ofisi, bu popüler tedavi de dahil olmak üzere çeşitli tedaviler sunmaktadır.

İşlem, cildi nemlendirmek ve kalıntıları gidermek için patentli bir dağıtım sistemi kullanır. Tedavi sırasında, patentli Vortex-Fusion teknolojisi gözeneklerinizden kiri ve kalıntıları çekerek size günlerce süren taze bir ışıltı bırakır. Ayrıca cildinizin nem seviyesini yenilemek ve görünümünü iyileştirmek için besleyici bileşenler kullanır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir 2022

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları Nelerdir

Ziyaretiniz sırasında, cildinize günlük olarak enerji veren benzersiz ve güçlü bir yaşlanma karşıtı serum olan Antioxidant Renewal Serum’dan eve götüren bir silindir topu sağlanacaktır. Bu tedavi akne izleri, koyu lekeler ve derin kırışıklıklar gibi yoğun cilt sorunları olan hastalar için uygun değildir.

Eğitimini tamamladıktan sonra Dr. Pelster, Houston’ın banliyölerinde üç yıl boyunca dermatoloji ve kozmetik cerrahi uygulamıştır. 6.000’den fazla Mohs prosedürü ve kozmetik prosedür gerçekleştirdi. Ek olarak, Dr. Green, Houston’daki Texas McGovern Tıp Fakültesi’nde yardımcı doçent olarak görev yapmaktadır. 2021’de Texas Super Doctors’ta Yükselen Bir Yıldızdır. Doktor, melazma ve cilt renk değişikliği dahil olmak üzere çeşitli cilt koşullarını tedavi eder.


Güzellik kategorisi ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Güncel içeriklerimize Google baz alarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Cilt Bakımı Sırası, En İyi Peelingler 2022 makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu