Güzellik

Hydrafacial Cilt Bakımı, Nedir, Nasıl Yapılır 2022

Hydrafacial cilt bakımı hakkında bilgi duymamış olanlarınız bunun ne olduğunu ve nasıl yapılacağını merak edebilir. Peki, bu makale bu soruları cevaplayacaktır. Hydrafacial cilt bakımı nedir, eşit olmayan cilt tonu, kahverengi lekeler ve yağlı cilt ile genişlemiş gözenekler dahil olmak üzere her türlü cilt bakımı sorununu çözebilen devrim niteliğinde bir tedavidir. Prosedürü takiben herhangi bir kesinti yaşamanıza gerek yoktur ve gözeneklerinizdeki kiri ve kalıntıları giderecek ve besleyici nemlendiriciler ve antioksidanlar ile değiştirecektir.

HydraFacial cilt bakımının yararları hakkında kararsız kaldıysanız, bu makale sorularınızı yanıtlayacaktır: Bu nedir ve cildiniz için ne yapabilir? Ve ne kadara mal olur? Bu yeni cilt bakım sistemi ve bundan nasıl yararlanabileceğiniz hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin. Ardından, fiyatına değip değmeyeceğine karar verin ve seansınızı ayırtın. Sonuçta, parlayan bir ten her zaman şıktır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir

HydraFacial cilt bakımı nedir? İnce çizgileri ve kırışıklıkları düzelten, nemi ve gücü geri kazandıran, cilt tonu ve dokusunun görünümünü iyileştiren bir prosedürdür. HydraFacial, ekstraksiyon sırasında batma ve ağrıya neden olabilen diğer yüz tedavilerinden farklı olarak kesinti ve anestezi gerektirmez. Ayrıca cildi pul pul dökmek için girdap benzeri bir değnek kullanır.

HydraFacial, cildi temizlemek ve nemlendirici cilt solüsyonlarını serbest bırakmak için patentli bir mini vakum kullanarak çalışır. Bu serumlar antioksidanlar, peptitler ve hyaluronik asit içerir. Yeni cilt hücrelerini beslemek ve cildi korumak için çalışırlar. Bu tedavi, cildin yaşlanmasından sorumlu olan kolajen üretimini azaltarak cildin görünümünü, dokusunu ve sağlığını iyileştirir.

Prosedür naziktir, bu nedenle tüm cilt tiplerinde kullanılabilir. HydraFacial ayrıca belirli cilt sorunlarını da hedefler. Müşteriler daha iyi cilt dokusu, daha parlak bir cilt ve daha pürüzsüz, daha sağlıklı görünen bir cilt fark edecekler. HydraFacial, herhangi bir cilt bakımı rutinine harika bir ektir. Cilt dokusu hakkında endişeleniyorsanız, HydraFacial cildinizin görünümünü ve güvenini iyileştirmenin harika bir yoludur.

HydraFacial tedavisi yaklaşık 30 dakika ile bir saat arasında sürer. Tedavide kullanılan çeşitli ürünler ve işlemler vardır ve çift sarmal çubuk, ölü cilt hücrelerinin çıkarılmasına ve besin maddelerinin cildin derinliklerine pompalanmasına yardımcı olur. HydraFacial tedavisi özelleştirilebilir, bu nedenle tedavileriniz cildinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. HydraFacial tedavisini cilt tipinize ve cilt bakımı hedeflerinize bağlı olarak ayda bir veya ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta yapabilirsiniz.

Bir konsültasyon cildinizin değerlendirilmesini içerebilir ve doktorunuz HydraFacial tedavisini ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilir. Size yakın bir HydraFacial cilt bakımı tedavisini nerede bulacağınızı bilmiyorsanız, ilk görüşmeniz için Pure Medical Aesthetics’i ziyaret ettiğinizden emin olun.

HydraFacial, ölü deri hücrelerini çıkarmak ve gözenekleri temizlemek için Vortex-Fusion teknolojisini kullanan, müdahalesiz bir yüz bakımıdır. Kimyasal ve manuel pul pul dökülmenin faydalarını yatıştırıcı hidrasyon ve antioksidanlarla birleştirir. Yağlı cilt tipleri için iyi bir seçimdir. Bir HydraFacial uygulamasından sonra gözle görülür sonuçlar görmeyi bekleyebilirsiniz. Bu devrim niteliğindeki tedavi çoğu tıbbi kaplıcada mevcuttur.

Hydrafacial Cilt Bakımı, Nedir, Nasıl Yapılır 2022

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyat

Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyat ihtiyaçlarınızın giderilmesini istiyorsanız, muhtemelen HydraFacial cilt bakımı fiyatının ne olduğunu merak etmişsinizdir. Oturum başına ortalama maliyet 150 TL’dir, ancak neye ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak 50 ila 300$ arasında bir ödeme bekleyebilirsiniz.

HydraFacial tedavisi, çoğu cilt tipi için güvenli olan, invazif olmayan, çok adımlı bir prosedürdür ve sonuçları görmek için haftalarca kesinti yaşamanız gerekmez. Derin hidrasyon, safsızlıkların ekstraksiyonu ve serum ve antioksidanların uygulanmasını içerir. Ardından, tedavi artık makyaj kalıntılarını ve ölü deri hücrelerini temizleyecektir. Sonrasında cildiniz daha pürüzsüz ve parlak olacaktır.

Tedaviden sonra normal cilt bakım rutininize devam edebilirsiniz. Üretici, sonuçlarınızı evde korumak için temizleyiciler, güneş koruyucu losyon ve gece kremleri gibi belirli ürünleri kullanmanızı önerir. En iyi sonuç için güneş kremi, nemlendirici ve gece kremleri de kullanmalısınız. HydraFacial tedavisi ayrıca cildinize karşı daha nazik olduğu için diğer aşındırıcı yüz tedavilerinden daha ucuza mal olacaktır.

HydraFacial tedavisi ağrılı olmamakla birlikte işlem sonrasında hafif rahatsızlık ve kızarıklık yaşanması mümkündür. Bununla birlikte, soyulma veya enfeksiyon gibi ciddi yan etki riski yoktur. Ayrıca hamile olup olmadığınızı veya şu anda ilaç kullanıyorsanız, kozmetik uzmanınıza söylemenizin de zararı olmaz. Tedavi sırasında HydraFacial tedavisine başlayabilmeniz için son Accutane dozunuzdan sonra en az altı ay beklemeniz gerekecektir.

Hydrafacial Cilt Bakımı, Nedir, Nasıl Yapılır 2022

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır, cildi nemlendirici peptitler ve antioksidanlar ile yeniden doldururken gözeneklerden kiri ve yabancı maddeleri temizlemek için emme tabanlı bir cihazın kullanımına dayanır. Bu işlem standart yüz bakımına göre daha naziktir, ancak sonuç aynıdır: sağlıklı, nemli cilt. HydraFacial sırasında müşteriler gözeneklerinden pislik ve kirin çıktığını görecek ve ciltleri daha yumuşak hissedecek ve daha genç görünecektir.

HydraFacial tedavisi üç aşamadan oluşur. Her aşamanın süresi, hastanın gereksinimlerine ve istenen sonuçlara bağlıdır. Estetik Kıskançlık personeli, her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için her HydraFacial tedavisini özel olarak düzenler. İlk aşama, yüzün temizlenmesini ve cildin nazikçe eksfoliye edilmesini içerir. İkinci aşama, rahatlatıcı bir yüzey yenileme aşamasıdır. Bu adım, glikolik ve salisilik asitler içeren GlySal veya Activ-4 serum uygulamasını içerir. Üçüncü aşama, hidratlı bir yüzey yenileme aşamasıdır.

İster genç ister yaşlı bir kadın olun, HydraFacial tedavileri cildinizin tonunu ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olabilir. Bu tedaviler, düzensiz cilt tonunu, genişlemiş gözenekleri ve donukluğu iyileştirir. Akne, hiperpigmentasyon veya kahverengi lekeler dahil olmak üzere hemen hemen her cilt bakımı sorununu çözmek için özelleştirilebilirler. Cildinizi iyileştirmenin yanı sıra, cildinizin her zamankinden daha pürüzsüz ve canlı hissedeceğini fark edeceksiniz.

HydraFacial cilt tedavisinden sonra daha sıkı ve pürüzsüz, parlak, sağlıklı görünen bir cilde sahip olacaksınız. Tedavi otuz dakikadan fazla sürmez. Tam bir tedavi istiyorsanız, daha fazlasını öğrenmek için Belleville, O’Fallon veya Shiloh’daki Pure Medical Aesthetics’i ziyaret edin.

HydraFacial’dan sonra anında sonuçları fark edeceksiniz. Bu dört parçalı süreç, sonuçları birkaç gün içinde görmenize yardımcı olacaktır. Tedavi cildinizin tonunu, dokusunu ve hacmini iyileştirecektir. Ayrıca ince çizgileri ve gözenekleri en aza indirecektir. HydraFacial’ı sunan bir salonu ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Yağlı cilde sahip olanlar için harika bir seçenek.

Hydrafacial Cilt Bakımı, Nedir, Nasıl Yapılır 2022

Hydrafacial Cilt Bakımı Yaptıranlar

HydraFacial cilt bakımı yaptıranlar çeşitli faydalar yaşayabilirler. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltır, cildi sıkılaştırır ve genç bir ışıltıyı geri kazandırır. Konsültasyonunuzdan sonra, HydraFacial cilt bakımı avantajlarından hangisinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağını seçebilirsiniz.

HydraFacial cilt bakım sistemi, temizleme, nemlendirme ve beslemeyi tek bir tedavide birleştirir. Bu teknoloji, nihai yüz için vakumlu ekstraksiyonları, derin temizliği ve besleyici serumları birleştirir.

HydraFacial cilt bakımı 111 tedavisi görenler daha uygun fiyatlı aylık yüz bakımının keyfini çıkarabilirler. Seansların çoğu, işlem sırasında ciltte hafif bir çekme hissi ile nispeten ağrısızdır. HydraFacial tedavisi ameliyatsız bir işlem olmasına rağmen sigorta kapsamında değildir. Çoğu sigorta sağlayıcı HydraFacial’ın maliyetini karşılamaz, ancak genellikle aylık tedaviler için indirimler vardır.

Bir HydraFacial tedavisi tipik olarak yaklaşık 30 dakika sürer. Tedavi herhangi bir kesinti gerektirmez ve hemen ardından normal aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, kızarıklık riskini azaltmak için tedavinizden sonra birkaç gün güneşe maruz kalmaktan kaçınmalısınız. Ancak hassas bir cilt tipiniz varsa, 1-2 saat içinde geçecek bir kızarıklık yaşayabilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Öncesi Sonrası

Hydrafacial Cilt Bakımı Öncesi Sonrası tedavisine gitmeyi planlıyorsanız, işlemden önce ve sonra ne bekleyeceğinizi bilmek isteyeceksiniz. Bu yüz bakımı sonrasında herhangi bir kesinti yaşamayacak olsanız da, yine de derinlemesine temizlik sağlayacaktır. En iyi sonuçları almak için HydraFacial’dan sonra peeling gibi sert veya kimyasal ürünler kullanmaktan kaçının. Ancak, işlemden sonra sonuçlarınızı korumak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

İlk olarak, hangi tedaviyi seçeceğinize karar vermelisiniz. En hafif veya en yoğun tedaviyi seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun tedaviyi seçebilirsiniz. Örneğin, gözenekleri tıkayan ölü deri hücrelerini çıkarmak için glikolik bir peeling kullanılabilir. Bir sonraki adım bir serum seçmektir. En hafifi SPF 30 içerir ve tüm cilt tipleri için güvenlidir. En güçlü HydraFacial peeling bir doktor tarafından tavsiye edilir.

HydraFacial, temizleme, pul pul dökülme ve yüzey yenilemeye odaklanan gelişmiş bir tedavidir. Yağlı cilt, genişlemiş gözenekler, akne ve yaşlanma gibi çeşitli cilt problemlerini tedavi etme potansiyeline sahiptir. Aslında, tedavi, başka yollarla tedavisi zor olan cilt rahatsızlıklarını tedavi edebilir. HydraFacial tedavisi yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırabilir, gözenek boyutunu küçültebilir ve hatta lekelerin görünümünü en aza indirebilir.

Lüks bir tedavi olmanın yanı sıra HydraFacials hızlı ve ağrısızdır. En önemlisi, hiçbir kesinti ve yan etki sunmazlar. Allure Enhancement Center’da HydraFacial tedavisini deneyimleyebilirsiniz. Bu işlem yarım saat kadar kısa sürebilir ve sağlıklı bir ışıltı verir. Asa gözenekleri vakumlar ve cildi nemlendiricilerle besler.

HydraFacial uygulamasından sonra birkaç gün boyunca peeling ürünlerinden veya tretinoin ve glikolik asit içeren diğer sert uygulamalardan kaçınmalısınız. HydraFacial’dan sonraki gün, normalde kullandığınız herhangi bir topikal reçeteyi kullanabilirsiniz.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir Ne İşe Yarar

Hydrafacial Cilt Bakımı Nedir Ne İşe Yarar, taze, canlı cildi ortaya çıkarmak için ölü cilt hücrelerinin üst katmanlarını ortadan kaldıran bir tedavidir. Yüksek hyaluronik asit konsantrasyonu cildin doğal koruyucu bariyerini güçlendirmeye ve akneyi önlemeye yardımcı olur. Bu tedavi tüm cilt tipleri için idealdir ve herkesin daha temiz bir cilt ve daha parlak bir görünüm elde etmesine yardımcı olabilir. Ayrıca tıkanmış gözeneklerin ve hiperpigmentasyonun tedavisine de yardımcı olabilir.

Daha da iyi hale getirmek için HydraFacial, hastaların yüz bakımları arasında daha sağlıklı bir görünüm elde etmesine yardımcı olmak için SkinCeuticals ve ZO Skin Health markalı markalarla ortaklık kuruyor. Bu şirketler, anahtar ürünleri tedaviye dahil etmek için şirketle birlikte çalıştı. Hastalar, yüz bakımı arasında tedaviye devam etmek için özel bir kite gönderilir. HydraFacial’a ek olarak, önemli dermatologlar markalı amplifikatörlerle klinik deneyler yürütmüştür. Bu dermatologlar arasında New York’taki Mount Sinai Tıp Merkezi’nde klinik dermatoloji eğitmeni olan Anne Chapas ve Durham’daki Duke Üniversitesi’nde dermatoloji danışmanı olan Zoe Diana Draelos bulunmaktadır.

Tedavi sırasında cildi derinlemesine temizlemek için HydraFacial MD Active-4-cleanser kullanılır. Bu kir, yağ ve ölü cilt hücrelerini temizler. Ardından, HydraFacial makinesi cildi pul pul dökmek ve nemlendirmek için bir girdap emme kullanır. Bu tedaviden sonra, kolajen üretimini daha da teşvik etmek ve cildi sakinleştirmek için kırmızı ışıklı bir LED kullanılır.

Profesyonel HydraFacial MD makinesi binlerce dolara mal oluyor. Neyse ki, New York’ta Dr. Michele Green gibi kurul onaylı bir dermatolog tarafından işletiliyor. HydraFacial tedavileri hastanın cilt tipine ve cilt durumuna göre uyarlanır. İdeal olarak, bir dermatolog tarafından yapılmalıdır. 25 yılı aşkın deneyime sahip kurul onaylı bir dermatolog olan Dr. Green, tedaviyi özel cilt durumunuza göre ayarlayabilir.

İndirimli bir med spa veya estetisyen seçerek paradan tasarruf etmek mümkündür. Bununla birlikte, daha güçlü kimyasal peeling istiyorsanız, bir dermatolog ziyaret etmeniz gerekecektir. Bir dermatolog, peeling konusunda daha fazla deneyime sahiptir ve gözenekleri daha etkili bir şekilde açabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları tedavisinin bazı yan etkileri olsa da bunlar minimaldir. Yaşlanma belirtilerini azalttığı ve cildi iyileştirdiği kanıtlanmıştır. HydraFacial cilt bakımı 222, tedavi sırasında cilde nemlendirici serumlar verir. Prosedür hafif bir yüz masajı gibi hissettirir. Ağrının yanı sıra HydraFacials, kahverengi lekeleri, genişlemiş gözenekleri ve ince çizgileri azaltmada da etkilidir.

Patentli HydraFacial cilt bakımı, gözenekleri temizleyen ve cildi nemlendiren tıbbi sınıf bir cilt yenileme prosedürüdür. Ülke genelinde onaylı HydraFacial estetisyenleri ile akredite tıbbi tesislerde mevcuttur. Temizleme, pul pul dökülme, ekstraksiyon ve nemlendirmeyi içerir. Tedaviyi, hyaluronik asit içeren özelleştirilmiş bir iyileştirici serum takip eder.

Sonrasında HydraFacial hastaları normal egzersiz rutinlerine devam edebilirler. Tedavi ciltlerini pembeleştirse de, bu egzersizi engellememelidir. Benzer şekilde HydraFacial hastaları da makyaj yapabilir. Yapay kokulu ürünlerden kaçınmaları gerekse de yine de makyaj yapabilirler. Güneşin zarar görmesini önlemek için hastalar ayrıca SPF 30 veya daha yüksek bir güneş kremi kullanmalıdır. HydraFacial tedavisi sadece birkaç dakika sürer ve kesinti gerektirmez.

Asa daha sonra cildi nemlendirici serumlarla besler. Tedavi 30 dakika sürer. HydraFacial, özel bir olaydan hemen önce kullanılması güvenli, invaziv olmayan bir prosedürdür.

Tedavi, siyah nokta ve sivilce oluşumuna katkıda bulunan ölü deri hücrelerini hedefler. Ancak HydraFacial tedavisinin etkilerini belirlemek için daha fazla klinik çalışmaya ihtiyaç vardır.

Hamileyseniz veya emziriyorsanız, HydraFacial tedavisi görmeden önce sağlık uzmanınızla konuşun. Ayrıca herhangi bir estetik tedaviden önce dermatoloğunuza danışmalısınız. Birçok kozmetik prosedür hamile kadınlar için güvenlidir, ancak çoğu tam olarak incelenmemiştir. Prosedüre başlamadan önce, sağlık geçmişinizi kontrol etmek için daima dermatoloğunuza danışın.

Hydrafacial Cilt Bakımı Seans Ücreti

HydraFacial cilt bakım seansı ücreti, bölgeye, uygulayıcının deneyimine ve istenen tedavi süresine göre değişir.

Örneğin, bazı insanlar sivilce ile mücadele ederken, diğerleri eşit olmayan pigmentasyon sorunu yaşar. ABD’de yaşam maliyeti bölgeden bölgeye değişir Benzer şekilde, HydraFacial tedavisi seansının maliyeti sağlayıcıdan sağlayıcıya değişir. Uzman bilgisi için yüksek bir bedel ödemek önemli olsa da, saygın bir sağlayıcıya giderseniz paradan da tasarruf edebilirsiniz.

HydraFacial tedavi süreci, cildin temizlenmesini, ölü deri hücrelerinin çıkarılmasını ve gözeneklerin açılmasını içerir. Temizleme adımından sonra HydraFacial cilt bakım uzmanı, cilde tipik olarak hyaluronik asit veya peptitler içeren bir serum uygular. Bu prosedür kesinti gerektirmez. Seans ücreti, aşındırıcı prosedürlerden çok daha ucuz olan diğer invaziv olmayan yüz bakımlarına benzer.

HydraFacial tedavisi birkaç yüz dolara mal oluyor. Maliyet, seans başına gerçekleştirilen tedavi sayısına bağlıdır. Bununla birlikte, düzenli bir bakım rejimi için dermatoloğunuza geri dönmeyi planlıyorsanız yine de buna değer. Bu cilt bakımı tedavisi çoğu cilt tipi için etkilidir. Seanslar arasında kullanmak için HydraFacial kiti satın alabilirsiniz. Ayrıca cildiniz için de güvenlidir.

HydraFacial seansının fiyatı, tedavi akne, yaşlanma ve diğer cilt sorunları dahil olmak üzere çeşitli cilt sorunlarına hitap edebileceğinden çok değişkendir. HydraFacial tedavisi ayrıca belirli cilt sorunlarını hedefleyen isteğe bağlı bir güçlendirici içerir. Bütçeniz konusunda endişeleriniz varsa, evde kullanmak üzere serumlar satın alabilirsiniz.

Güzellik kategorisi ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Güncel içeriklerimize Google baz alarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan En İyi Güneş Kremi Hangisi 2022 makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu