Makyaj

Kalıcı Makyaj İğnesi

Kalıcı makyaj iğnesi ile ister dudak ister göz kalemi dövmesi yaptırıyor olun, mükemmel bir sonuç elde etmeniz mümkündür. Akupunktur ince iğneler, bomtech kalıcı makyaj iğnesi ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur. Her markanın faydalarını keşfetmek için okumaya devam edin. Acemiyseniz, ihtiyaçlarınız için doğru ürünü bulmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları var. Bu makale, mevcut en popüler üç iğne türünü tartışacaktır.

Bomtech Kalıcı Makyaj İğnesi

Bomtech kalıcı makyaj iğnesi birçok faydası arasında, özellikle makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış olmasıdır. Diğer iğne kartuşları bu cihazların kilitleme mekanizmasına zarar vererek yerleştirmeyi zorlaştırabilir. Ek olarak, işlem sırasında yerinden çıkabilirler. Bomtech iğneleri, müşterilerin ağda veya peeling işleminden sonra hissedebilecekleri ağrı miktarını en aza indirmek için benzersiz bir tasarımla da yapılır. Kartuşlar ayrıca fazla cilt bakım ürünlerinin ve serumların makinenin iç bileşenlerine kaymasını da engeller.

Kalıcı Makyaj İğnesi

Mastör Kalıcı Makyaj İğnesi

Mastör kalıcı makyaj iğnesi dünyasında yeniyseniz, o zaman bir Mastör iğnesine ihtiyacınız olacak. Bu iğneler, bir dizi vücut dövmesi ve kalıcı makyaj prosedürü için mükemmeldir. On vitesli dijital kontrol sistemine ve hijyenik iğne kartuşlarına sahiptirler. Bu model, müşterilerinizin mümkün olan en iyi sonucu almasını sağlamak için gereken hassasiyeti ve gücü sunar. Farklı iğne türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bu makine hafiftir, ergonomiktir ve tek kullanımlık EO gazıyla sterilize edilmiş iğne kartuşlarıyla birlikte gelir. Kalemin farklı iğne tipleri mevcuttur ve yerleşik ayar halkası, derinin altındaki pigmentin derinliğine ince ayar yapmanızı sağlar. Bu ünite günlük kaplıcalar, tıbbi ofisler ve diğer kalıcı makyaj yerleri için idealdir. Güvenlik iğnesi önemli bir güvenlik özelliğidir. Alerjik reaksiyon olasılığını önler.

İki tip kalıcı makyaj iğnesi vardır: kavisli ve düz. Kavisli iğneler cilt üzerinde daha yumuşaktır ve hassas bir geometrik tasarım uygulamak için mükemmeldir. Eğimler, dudak gölgelendirme ve astarlama işlemleri için idealdir. Bunları tek tek veya üçlü veya beşli setler halinde satın alabilirsiniz. Ayrıca pigment içinde paketlemeye uygun magnumlar da bulabilirsiniz. Piyasada pek çok farklı iğne çeşidi bulabilirsiniz, bu nedenle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir iğne bulduğunuzdan emin olun.

Peak Cerus Cartridge Needles, kalıcı makyaj sanatçıları arasındaki son moda. Pürüzsüz bir performans ve optimum açı ile pigmenti hızlı ve verimli bir şekilde sunarlar. %100 tıbbi dereceli pembe plastikten yapılmıştır ve düz, mag ve yuvarlak konfigürasyonlara sahiptirler. Güvenlik zarı prosedürler sırasında cildi koruyarak mürekkebin geri sıçramasını önler. Bu, güvenli, rahat ve güzel bir sonuç sağlar. Ve iğneler dayanıklı ve güvenilirdir.

Kalıcı Makyaj İğnesi

Kalıcı Makyaj Dudak İğnesi

Kalıcı makyaj kartuşlarına yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bunlar, farklı teknikleri denemenin ve hangi kalıcı makyaj iğnelerinin sizin için en iyi olduğunu keşfetmenin harika bir yoludur. Bir dudak iğne kartuşu satın almadan önce iğne sayısı, çap, koniklik ve benzersiz stili göz önünde bulundurmalısınız. Piyasada birçok kalıcı makyaj iğnesi kartuş markası bulunmaktadır, bu nedenle bunları iyice araştırdığınızdan emin olun. Kalıcı makyaj için en iyi makinelerden bazıları Microbeau Flux S, FK Irons Spektra XION S ve Microbeau Bellar’dır.

Diğer bir dudaklı iğne kartuşu türü ise Kwadron Optima’dır. Bunlar, süper uzun inceltmeler ve esnek uç şekilleri ile kalıcı makyaj prosedürleri için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca cilde minimum travma ile pigment vererek güzel ve tutarlı sonuçlar verirler. Tıbbi kullanıma uygun pembe plastikten yapılmıştır ve benzersiz bir iğne sabitleme sistemine sahiptirler. Bu iğne kartuşları çoğu cilt tipi için uygundur ve cilt travmasını en aza indirir.

Mevcut birçok iğne kartuşu türü arasında dudak kalemi veya dudak gölgelendirici kullanılacaktır. Dudak kalemi iğne kartuşu, dudak gölgelendirici iğne kartuşundan çok daha küçüktür. Bir dudak kalemi iğne kartuşunun çapı, hattın ne kadar ince veya kalın olacağına bağlı olacaktır. Genellikle yuvarlak gömleklerin çapı 0,20 mm’dir.

Kalıcı Makyaj İğnesi

Charmant Kalıcı Makyaj İğnesi

Charmant kalıcı makyaj iğnesi enjeksiyonları için kullanılan iğne boya fırçasına benzer. Farklı teknikler farklı iğne boyutları gerektirir. İğne boyutu, noktaların sayısına, noktalar arasındaki boşluğa ve pigmentin “şekline” bağlıdır. Gölgelendirici iğnesi üçgen benzeri bir konfigürasyona sahipken, mikro bıçaklar düz bir çizgiye sahiptir. Ayrıca her iğnenin çapı farklıdır, dolayısıyla bu iki tip arasında bazı farklılıklar vardır.

Şişliği azaltmak için onlara buz uygulayabilirsiniz. Dudaklar bir sonraki hafta iyileşmeye ve kabuklanmaya başlayacaktır. Ardından, yeni dudak dövmenizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lisanslı bir estetisyen ve kozmetik dövme ustası olan Christopher Drummond ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Makyaj kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Makyaja Yeni Başlayanlar Ne Almalı 2022 makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu